Home  |   Contact

Westland on Stage beursvloer geslaagd

Complimenten aan alle leerlingen van 3 MAVO die dinsdag 2 februari jl. door weer en wind hun matches hebben gemaakt op de beursvloer van Westland On Stage! Na het 1e lesuur vertrok de groep vanuit Naaldwijk richting Poeldijk waar ze na een koude start eindelijk om 10 uur de beursvloer op konden. Daar konden ze in gesprek met zo’n 270 enthousiaste professionals in allerlei beroepen waar ze zich vooraf op hadden georiënteerd, maar ook waar ze spontaan mee in gesprek raakten.
 
Doel van deze gesprekken waren de afspraken die gemaakt moesten worden voor het bezoeken van de bedrijven op de Doe Dag van 16 februari a.s. waar nader kennis gemaakt kan worden met het beroep en het werkveld. Uiteindelijk hopen we de leerlingen hiermee op weg te helpen in hun keuzeproces en beroepsoriëntatie.
 
Het evenement was om 9 uur officieel geopend door staatssecretaris van Onderwijs Marja van Bijsterveldt en wethouder Ben van der Stee. “Super geslaagd! was de reactie van laatstgenoemde op de vraag hoe hij Westland on Stage ervaren heeft. “Het enthousiasme van de ondernemers, de reacties en de inzet van de leerlingen, helemaal geweldig! Winst voor het VMBO, winst voor de ondernemers, en winst voor het Westland, dat is toch een win-win-winsituatie!”
 
Verdeeld over de ochtend hebben bijna 1.000 leerlingen in vier groepen eerst de beursvloer bezocht om hun matches te maken. Daarna stond er voor alle groepen ook een bezoek aan het improvisatiecabaret van Op Sterk Water op het programma.
Meer dan 3.000 matches zijn er uiteindelijk gemaakt op deze eerste editie van Westland On Stage. Kortom, we kunnen terugkijken op een geslaagde dag!
 
Op de beursvloer zijn enkele foto’s gemaakt, bekijk hier het album.
 
Op de site vind je een verslag en meer (officiële) foto’s van de beursvloer: www.westlandonstage.nl